Domů » Menu úřadu » Informace pro obyvatele » Aktualizace informací o uzavírce během rekonstrukce silnice v obci Rabakov

Aktualizace informací o uzavírce během rekonstrukce silnice v obci Rabakov

Zveřejněno dne: 11.4.2019
Do nadcházející soboty, t.j. 13. dubna, bude pokračovat frézování povrchu silnice v úseku od č. p. 12 až na severní konec uzavírky u železničního přejezdu mezi Rabakovem a Domousnicemi. Frézováním bude odstraněn kompletně povrch vozovky do hloubky 40 cm a to v celé její šíři. Přístup k jednotlivým nemovitostem bude nadále umožněn s ohledem na momentální místo, kde bude pracovat fréza. Řiďte se prosím pokyny pracovníků stavby, není vyloučeno, že bude nezbytné využít objízdnou trasu.

Od pondělí 11. dubna bude po dobu přibližně tří týdnů prováděna skrývka krajnic, budou probíhat práce na obnovách příkopů, drenáží a stavba propustku. Stavba propustku mezi č. p. 10 a 11 dočasně úplně znemožní průjezd obcí. Obyvatelé budou muset vyjíždět z obce podle svého bydliště buď na sever přes Domousnice, nebo na jih přes Ujkovice. Přesný termín a doba trvání stavby propustku bude s dostatečným časovým předstihem oznámena.

Po uplynutí přibližně tří týdnů budou pokračovat práce na novém podloží vozovky. O případných komplikacích s průjezdem Vás budeme včas informovat.